Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STILARMATUR TRANÅS, bordsarmaturer, 1 par, tenn samt valnöt, 1900-talets andra hälft, klotformationer, etikettmärkt, höjd inkl skärm ca 64 cm
Bucklor
726902
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här