Klubbat för:
Osåld
Utropspris
8 000 SEK
DUX, soffa, 3-sits, benställning i stål, 1900-talets andra hälft, svart skinn, sitthöjd ca 40, längd 200 cm
Slitage, ett ryggskinn med lagning
726916
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här