Arne Rosenberg oljemålning

Arne Rosenberg oljemålning
Arne Rosenberg oljemålning
Arne Rosenberg oljemålning
Arne Rosenberg oljemålning
Arne Rosenberg oljemålning
Arne Rosenberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE ROSENBERG, landskapsmotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1919, mått ca 95x59 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska Landskap"

726917

2020-01-29