Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHAN PETTER JOHANSSON, "Triplex" arbetslampa, omkring 1930/40-tal, formgiven 1919, grålackerad teleskoparm samt vinklingsbar skärm, längd 145-305 cm
Korrosion, slitage
726920
2020-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här