Roberto Matta färglitografi

Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi
Roberto Matta färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): "Les Oh! Tomobiles III", monogramsignerad, numrerad 22/100, färglitografi, bildyta ca 41x54 cm

Gulnad

726946

2020-01-24