Byråer 1960-tal

Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal
Byråer 1960-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅER, 1 par, 1900-talets mitt, fanérade i teak, vardera med tre lådor, höjd ca 70, 75x38 cm

Slitage, repor, nyckel saknas

726960

2020-01-25