Bernard Childs etsning

Bernard Childs etsning
Bernard Childs etsning
Bernard Childs etsning
Bernard Childs etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNARD CHILDS (USA ,1910-1985): "In Town", signerad och daterad Childs -64, artist´s proof, 17/20, färgetsning, bildyta ca 25x19,5 cm.

726964

2020-01-24