Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TABAR, François Germain Léopold (1818-1869): flicka med blommor, olja på pannå, signerad, 36 x 28 cm.
Krackelyr, färgbortfall.
726974
2020-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här