Bordslampa art deco
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BIRKA METALL, bordslampa, art déco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme med dekor av stjärnor, höjd inkl. inkl. sockel ca 29 cm
Ingår i temaauktionen Light up the dark
Visst slitage.
726998
2020-01-31