Bordslampa art deco

Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco
Bordslampa art deco

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BIRKA METALL, bordslampa, art déco, 1900-talets första hälft, kulformad stomme med dekor av stjärnor, höjd inkl. inkl. sockel ca 29 cm

Ingår i temaauktionen Light up the dark

Visst slitage.

726998

2020-01-31