Light up the dark Bordslampor Bergboms

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERGBOMS, bordslampor, 1 par, alabaster, 1900-talets andra hälft, höjd exkl lampsockel ca 37

Mindre lagning, smärre nagg på fotring, ej funktionstestade

727002

2020-01-31