Iittala vaser och skålar

Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar
Iittala vaser och skålar

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

TAPIO WIRKKALA & TIMO SARPANEVA (10), Iittala, Finland, vaser och skålar, bla Pinus och Avena, delvis signerat, höjd ca 10-27,5 cm

Smärre slitage, enstaka mindre nagg

727003

2020-01-26