Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
TAPIO WIRKKALA & TIMO SARPANEVA (10), Iittala, Finland, vaser och skålar, bla Pinus och Avena, delvis signerat, höjd ca 10-27,5 cm
Smärre slitage, enstaka mindre nagg
727003
2020-01-26