Light up the dark Bergbom bordslampor

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BERGBOM, bordslampor, 1 par, alabaster, 1900-talets andra hälft, höjd ca 45 cm

Smärre kantnagg, ej funktionstestade

727004

2020-01-31