Böhlmarks bordsarmatur mässing

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

BÖHLMARKS, bordsarmatur, mässing, 1940-tal, justerbar skärm, höjd ca 25 cm

Ingår i temaauktionen Light up the dark

Zustandsbeschreibung

Slitage

727008

2020-01-31