Väggarmaturer Böhlmarks

Väggarmaturer Böhlmarks
Väggarmaturer Böhlmarks
Väggarmaturer Böhlmarks
Väggarmaturer Böhlmarks
Väggarmaturer Böhlmarks
Väggarmaturer Böhlmarks

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BÖHLMARKS, vägglampor, 1 par, mässing, 1940-tal, E103, justerbar skärm, skärmens längd ca 13 cm

Ingår i temaauktionen Light up the dark

En saknar ledskyddsplåt, bruksslitage

727018

2020-01-31