Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÖHLMARKS, vägglampor, 1 par, mässing, 1940-tal, E103, justerbar skärm, skärmens längd ca 13 cm
Ingår i temaauktionen Light up the dark
En saknar ledskyddsplåt, bruksslitage
727018
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här