Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPOR, 2 st, förkromad respektive förnicklad metall, svartlackerade delar samt svärtat trä,1900-talets första hälft, höjder ca 27-29 cm
Slitage, färgbortfall,
727022
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här