Light up the dark Bordslampor

Light up the dark Bordslampor
Light up the dark Bordslampor
Light up the dark Bordslampor
Light up the dark Bordslampor
Light up the dark Bordslampor
Light up the dark Bordslampor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPOR, 2 st, förkromad respektive förnicklad metall, svartlackerade delar samt svärtat trä,1900-talets första hälft, höjder ca 27-29 cm

Slitage, färgbortfall,

727022

2020-01-31