Spegel art deco troligen JA Edenholm

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, Art déco, 1920/30-tal, troligen JA Edenholm, silverfolierat och bemålat trä, facettslipat glas, höjd ca 94x34,5 cm

Bruksslitage

727039

2020-01-24