Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
GERHARD HENNING (1880-1967): (4) Etsningar, 4 st, signerade, ca 5,5x5,5-9,5x7 cm, bok "Gerhard Hennings etsningar" medföljer
727041
2020-01-24