Gerhard Henning

Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning
Gerhard Henning

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GERHARD HENNING (1880-1967): (4) Etsningar, 4 st, signerade, ca 5,5x5,5-9,5x7 cm, bok "Gerhard Hennings etsningar" medföljer

727041

2020-01-24