Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, motiv av fartyg i hamn, olja på duk, signerad ´´J H*****y´´, 42x51 cm

727053

2020-01-27