Fritiof Strandberg olja

Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja
Fritiof Strandberg olja

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

FRITIOF STRANDBERG (1906-1988): "Ambivalens", ur serien "Tre tappor", signerad och daterad 1973, ca 65x81 cm

727057

2020-01-24