Skulptur H Dahlman

Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman
Skulptur H Dahlman

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKULPTUR, brons, signerad H Dahlman med gjutarstämpel L Rasmussen Köpenhamn, höjd ca 32 cm

Smärre slitage

727071

2020-01-26