Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets början, patinerad metall och vitt glas, för tre ljuspunkter, höjd ca 61 cm, diameter ca 46 cm.
Avslutande kotte anlupen. Proveniens: Riksbanken i Halmstad
727073
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här