Light up the dark! Taklampa

Light up the dark! Taklampa
Light up the dark! Taklampa
Light up the dark! Taklampa
Light up the dark! Taklampa
Light up the dark! Taklampa
Light up the dark! Taklampa

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets början, patinerad metall och vitt glas, för tre ljuspunkter, höjd ca 61 cm, diameter ca 46 cm.

Avslutande kotte anlupen. Proveniens: Riksbanken i Halmstad

727073

2020-01-29