Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, art déco, skinnklädd stomme på mässingsfot, numrerad 65249, höjd ca 150 cm
Ingår i temaauktionen Light up the dark
Bruksslitage, oxidering på fot
727083
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här