Art deco golvlampa

Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa
Art deco golvlampa

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, art déco, skinnklädd stomme på mässingsfot, numrerad 65249, höjd ca 150 cm

Ingår i temaauktionen Light up the dark

Bruksslitage, oxidering på fot

727083

2020-01-31