Hundertwasser färgserigrafi
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Hommage à Schröder Sonnenstern", 11.9.1972, stämpelsignerad och numrerad 03450/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm
Ej examinerad ur ram
727086
2020-01-26