Hundertwasser färgserigrafi

Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi
Hundertwasser färgserigrafi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER (1928-2000): "Hommage à Schröder Sonnenstern", 11.9.1972, stämpelsignerad och numrerad 03450/4200, färgserigrafi med metallprägling, bladstorlek ca 100x70 cm

Ej examinerad ur ram

727086

2020-01-26