Gallerimatta ull

Gallerimatta ull
Gallerimatta ull
Gallerimatta ull
Gallerimatta ull

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GALLERIMATTA, 1940-tal, vävd ullmatta, ca 775x65,5 cm

Bruksslitage

727088

2020-01-28