Glasservis "Måsen" Lyngby

Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis
Glasservis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GLASSERVIS, 92 delar, "Måsen", Lyngby, Danmark, 11 ölglas, 10 vinglas, 12 gröntonade starkvinsglas, 11 champagnekupor, 12 sherryglas, 12 konjakskupor, 12 likörglas samt 12 snapsglas.

Bruksslitage, ett vinglas med nagg på fotringen.

727093

2020-01-24