Glasservis "Måsen" Lyngby
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GLASSERVIS, 92 delar, "Måsen", Lyngby, Danmark, 11 ölglas, 10 vinglas, 12 gröntonade starkvinsglas, 11 champagnekupor, 12 sherryglas, 12 konjakskupor, 12 likörglas samt 12 snapsglas.
Bruksslitage, ett vinglas med nagg på fotringen.
727093
2020-01-24