AWAB-pall
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
AWAB, stegpall, 1900-talets andra hälft, förkromat stål, etikettmärkt höjd 60 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
727094
Päivämäärä:
2020-01-26