Galgar i furu

Galgar i furu
Galgar i furu
Galgar i furu
Galgar i furu
Galgar i furu
Galgar i furu

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALGAR, 4 st., 1900-talets mitt, furu, längd ca 45, höjd ca 29 cm

Bruksslitage

727102

2020-01-25