Stig Claesson litografi

Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi
Stig Claesson litografi

Klubbat för:

700 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och daterad 81, färglitografi, 120/150, bladmått ca 47x62 cm

Kuntoraportti

727119

Päivämäärä:

2020-01-25