Stig Claesson litografi
Klubbat för:
700 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och daterad 81, färglitografi, 120/150, bladmått ca 47x62 cm
Kuntoraportti
727119
Päivämäärä:
2020-01-25