Ingrid Jövinger

Ingrid Jövinger
Ingrid Jövinger
Ingrid Jövinger
Ingrid Jövinger

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGRID JÖVINGER (1894-1976): blomster, signerad och daterad -58, 40,5 x 33 cm.

Sedvanligt ytslitage.

727132

2020-02-04