Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, med bord, fanerat valnöt, "Stardust", Fröseke, AB Nybrofabriken, 1960/70-tal, bordets höjd 45, 80x38 cm, spegelns mått 119x70 cm

Slitage

727136

2020-01-25