Matbord Knoll

Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll
Matbord Knoll

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KNOLL, matbord, skiva i vitlaminat med valnöts kant, vitlackerat underede, etikettmärkt, höjd ca 73, diameter 126 cm

Slitage, repor, fläckar

727145

2020-01-25