Kai Kristiansen 2 stolar

Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar
Kai Kristiansen 2 stolar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KAI KRISTIANSEN, 1-par stolar, "modell 42", Schou Andersen Møbelfabrik, Danmark, 1960-tal, teak, sits och rygg i fårull, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage

727149

2020-01-26