Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, möjligen Kai Kristiansen, fanerat med teak, invädnigt med hyllplan, höjd ca 72, 100x47 cm

Brukslitage

727152

2020-01-27