Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

19 500 SEK

Arviointi

18 000 SEK

Kuvaus

IB KOFOD-LARSEN, Säffle, sidebord, 1960-tal, palisander, benställning i metall, dörrar med bakomvarande hyllinredning, 81, 240x44 cm, CITES-intyg medföljer

Kuntoraportti

Slitage, senare ben

727155

Päivämäärä:

2020-01-25