Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket, 21.4.58, färglitografi, tryckt på Arches papper, 64x49 cm

727157

2020-01-25