Jardiniere koppar

Jardiniere koppar
Jardiniere koppar
Jardiniere koppar
Jardiniere koppar
Jardiniere koppar
Jardiniere koppar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JARDINIERE, 1-par, koppar, omkring 1900-talets första hälft, beslag i koppar i form av uppsvängda hänklar, mått ca 47x16 cm

Bruksslitage

727166

2020-01-30