Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSOLBORD, tidigt 1900-tal, gustaviansk/blandstil, bronserad stomme, dekor med flerdelat spegelglas, skiva i marmor, höjd ca 81, 77x30 cm
Bruksslitage 1 spegelglas med spricka
727193
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här