Jette L Ranning oljemålningar

Jette L Ranning oljemålningar
Jette L Ranning oljemålningar
Jette L Ranning oljemålningar
Jette L Ranning oljemålningar

Klubbat för:

1 800 SEK

2 500 SEK

JETTE L RANNING (Danmark, född 1954): (2) Blind Fold, diptyk, signerade och daterade a tergo Jette L Ranning Stockholm -98, olja på duk, vardera ca 60x40 cm, oramade

727198

2020-01-24