Klubbat för:
1 800 SEK
2 500 SEK
JETTE L RANNING (Danmark, född 1954): (2) Blind Fold, diptyk, signerade och daterade a tergo Jette L Ranning Stockholm -98, olja på duk, vardera ca 60x40 cm, oramade
727198
2020-01-24