Vicke LIndstrand och Edward Hald vaser
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND OCH EDWARD HALD, 2 st vaser, glas, slipad dekor av Prinsessa till häst och Nils Holgersson, signerad Kosa LG 234 höjd ca 17 cm och signerad Orrefors längd ca 28 cm
Smärre slitage
727204
2020-01-26