Vicke LIndstrand och Edward Hald vaser

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND OCH EDWARD HALD, 2 st vaser, glas, slipad dekor av Prinsessa till häst och Nils Holgersson, signerad Kosa LG 234 höjd ca 17 cm och signerad Orrefors längd ca 28 cm

Smärre slitage

727204

2020-01-26