Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

BOKSKÅP, sekelskifte 1800/1900-tal, fanérat med mahogny, glasdörr med spröjs, bakomliggande hyllplanInredning, höjd ca 159 cm, 91x33 cm

Smärre slitage, märken

727224

2020-01-26