Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): Danse lyonnaise, signerad Baertling 195/300, daterad 1951-68, blad 7 ur Angles of Baertling, färgserigrafi, bildmått ca 17x23 cm,

PROVENIENS: Galleri Konstruktiv Tendens, Stockholm

BAERTLING x WARHOL

727227

2020-01-30