Wilhelm Freddie

Wilhelm Freddie
Wilhelm Freddie
Wilhelm Freddie
Wilhelm Freddie
Wilhelm Freddie
Wilhelm Freddie

Klubbat för:

3 400 SEK

4 000 SEK

WILHELM FREDDIE (Danmark 1909-1995), "Wilhelm Freddie", 8 st signerade och daterade litografier. Edouard Jaguer, Svend Hansens Forlag 1969, numrerad 40/350.
ca 34,5x24,5 cm.

727231

2020-01-25