Klubbat för:
3 400 SEK
4 000 SEK
WILHELM FREDDIE (Danmark 1909-1995), "Wilhelm Freddie", 8 st signerade och daterade litografier. Edouard Jaguer, Svend Hansens Forlag 1969, numrerad 40/350.
ca 34,5x24,5 cm.
727231
2020-01-25