Jupiterlicht Berlin
Vollendet
2020-01-25
727232
| Höchstes Gebot | 1 700 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
INDUSTRILAMPA, "Jupiterlicht", 1900-talets mitt, brickmärkt, Tyskland, med hjul, ställbar i höjd samt vinkel, kromad och bemålad metall, höjd ca 190 cm
Slitage