Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSLYKTOR, 3 st, varav en Bertil Vallien, nr 101, Boda, stomme i smide samt förgulld smide, glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 16-20 cm
Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma
727240
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här