Ljuslyktor 3 st Bertil Vallien

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSLYKTOR, 3 st, varav en Bertil Vallien, nr 101, Boda, stomme i smide samt förgulld smide, glas, 1900-talets andra hälft, höjd ca 16-20 cm

Smärre bruksslitage, mikronagg kan förekomma

727240

2020-01-26