Oskar Bergman 2 etsningar

Oskar Bergman 2 etsningar
Oskar Bergman 2 etsningar
Oskar Bergman 2 etsningar
Oskar Bergman 2 etsningar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): (2) etsningar, Landskapskomposition samt Allée i Rom, signerade Oskar Bergman, ca 12x17 resp. 9-12 cm

En etsning oramad, ej examinerad ur ram

727247

2020-01-27