Klubbat för:
640 EUR
Utropspris
400 EUR
ALFRED WILLIAM FINCH (1854-1930) Sommarlandskap, signerad samt daterad 1924, olja på duk, 28x36 cm
727252
2020-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här