Inge Schiöler gouache

Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache
Inge Schiöler gouache

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Prästkragar", gouache på papper/tidningspapper, signerad Inge Schiöler, ca 78x55 cm

Proveniens: Liljevalchs Konsthall, utställningen "Skimrande Västkust", kat.nr 338. Ej examinerad ur ram.

727269

2020-01-29