Inge Schiöler gouache
Klubbat för:
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
INGE SCHIÖLER (1908-1971): "Prästkragar", gouache på papper/tidningspapper, signerad Inge Schiöler, ca 78x55 cm
Proveniens: Liljevalchs Konsthall, utställningen "Skimrande Västkust", kat.nr 338. Ej examinerad ur ram.
727269
2020-01-29