Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Modellstudie, blyerts och akvarell på papper, blyertssignerad Evert Lundquist, ca 43x35 cm
Ej examinerad ur ram
727273
2020-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här