Evert Lundquist, modellstudie

Evert Lundquist, modellstudie
Evert Lundquist, modellstudie
Evert Lundquist, modellstudie
Evert Lundquist, modellstudie

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Modellstudie, blyerts och akvarell på papper, blyertssignerad Evert Lundquist, ca 43x35 cm

Ej examinerad ur ram

727273

2020-01-29